O Poddąbiu

Poddąbie to malowniczo położona miejscowość letniskowa położona nad samym Morzem Bałtyckim, między Ustką a Rowami, w pobliżu Słowińskiego Parku Narodowego. Już sam dojazd do tej miejscowości, 4 km przez piękny las, daje nam przedsmak jej charakteru – urocze miejsce, w którym znajdziesz wszystko co jest potrzebne do wakacyjnego odpoczynku.

Wokół całego Poddąbia rozciąga się piękny las: okazałe dęby, stare buki i wielkie sosny. Świeże, czyste i nasycone jodem powietrze morskie zapewnia niepowtarzalny mikroklimat tego miejsca, co gwarantuje relaksujący i spokojny wypoczynek.

Bukowo-sosnowe lasy, wysokie klify i piękna szeroka piaszczysta plaża to charakterystyczne elementy Poddąbia. To niepowtarzalne miejsce, które zachwyci miłośników obcowania z naturą. Daje możliwość nie tylko do wypoczynku na plaży, lecz również do odbycia wycieczek pieszych i rowerowych, co bez wątpienia sprosta oczekiwaniom także osobom i rodzinom lubiącym spędzić aktywnie wakacyjny czas.

Plaża w Poddąbiu

Poddąbie położone jest tuż nad wodą, zaledwie 200m od Morza Bałtyckiego. Aby dotrzeć na szeroką i piaszczystą plażę wystarczy przejść przez las parkowy, który latem zapewnia przyjemny spacer w cieniu i chroni przed upałem.

Sama plaża ma ok. 50-60 m szerokości. Co ważne nawet w szczycie sezonu nie jest zatłoczona. Spokojnie znajdziesz sporo miejsca, by rozłożyć ręczniki, leżaki i cieszyć się słońcem, a Twoje pociechy będą miały też przestrzeń do zabaw w piasku i w wodzie

W sezonie, przy głównym zejściu na plażę znajduje się strzeżone przez WOPR kąpielisko.

Rezerwacja

Data rozpoczęcia pobytu*

Data zakończenia pobytu*

Dla kogo?

 • Dla rodzin z dziećmi

  Ta urocza letniskowa miejscowość pozwoli wypocząć całej rodzinie i wspólnie spędzić czas.

 • Dla grupy znajomych

  Dla osób, które chcą miło spędzić czas w swoim towarzystwie.

 • Dla miłośników przyrody

  Wycieczki piesze i rowerowe pośród bukowo-sosnowych lasów pozwolą Ci cieszyć się naturą.

 • Dla szukających relaksu

  Dla osób chcących uciec od zgiełku miasta i wypocząć w wakacyjnym słońcu.

Lokalne atrakcje i sklepy

W sezonie w Poddąbiu jest czynnych kilka sklepów, restauracji, smażalni ryb, kawiarnia, poczta, lodziarnia.

Dodatkowo w miejscowości znajduje się wypożyczalnia rowerów, która umożliwia wczasowiczom także aktywny sposób spędzania czasu.

Dla młodzieży i dzieci przewidziane są dodatkowe atrakcje w postaci gokartów, trampolin czy gier.

Słowem znajdziesz tu wszystko co jest Ci niezbędne do wypoczynku, jednak bez zgiełku straganów, głośnej muzyki i hałasu tak często spotykanych w nadmorskich, większych miejscowościach.